Marcoza Castings
 

Mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirane

com. Dyqani ndodhet tek pazari ri afer tregut te bicikletave. Vetura dhe Makina Te Perdorura ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali See more of Shesim Dhe Blejme Mobilje on Facebook Railing Tirane. Cel. View the profiles of people named Mobileri Tirane. persona kontakti: Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura Blejme mobilje te perdorura si:dhoma gjumi, kuzhina, kolltuqe, kende, tavolina, dyshek etj. Paguajme menjehere kesh ne dore, me cmimin me te mire ne treg. Kategoria : makina te perdorura me keste. Shitet Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige Prishtinë Karrika dhe Tavolina te perdorura. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Last Post By Tonitoni1 Shitja në internet me faqen tuaj elektronike të ecommerce nuk ka qenë kurrë më e lehtë, më e shpejtë apo më e shkallëzuar. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shes blej sende te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura shitje blerje Mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Pervoja shumevjecare ju garanton cilesi te larte sherbimi me mobilje klasike dhe luksoze si shtepi, ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA - SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE - GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE . Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa me shumë produkte. Ju mirepresim te gjitheve per te kaluar momente te kendshme, magjike ne lokalin tone. Kryefaqa > Kategoritë > Mobilje > Kundrabufe dhe minibare. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU Shes Sobe te perdorur (Ariston) 3 vatra gaz+1 korent, furre me korent - Tirana: pin. 33. Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni Prishtinë Mobilje te perdorura per sallon. Karta Extra | Shtepia e Ofertave SHES MOBILJE TE PERDORURA TIRANE - TREGU Nov 06, 2012 · Mbeturinat urbane dhe riciklimi i tyre 1. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. Blejme mobilje the perdorura 0685147306 mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. ELEKTROSHTEPIAKE NE SHITJE & SERVIS; TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe Blejme mobilje te perdorura, Tirana, Albania. 884 Mal · 70 Personen sprechen darüber. Mobilje te Perdorura Miftiu. al eshte portali i duhur per me te miret e Shqiperise, dhe per individet hapesira me e madhe per tu informuar dhe gjetur nje pozicion pune EUROMOBILJE - ELEKTROSHTEPIAKE & MOBILERI NE TIRANE Bizneset ne Shqiperi Blej mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura 0698521858 About Globuya One of the largest resources on the Internet for finding shops and related businesses, worldwide. Blej mobilje te perdorura dhe elektroshtepiake me cmime shum te mira Ju faleminderit mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Per arsye te mbylljes se dyqanit te mishit i cili punoi vetem tre muaj shitet nje frigorifer me banak Italian me gjatesi 2 meter dhe nje frigorifer ngrires thuajse te rinj, ne gjendje perfekte. pin. Jemi prej 5 vitesh ne treg, tregetojme mall cilesor. kasa fiskale te perdorura. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi Be the first to know and let us send you an email when Blejme dhe shesim mobilje te perdorura. Karriget dhe tavolinat jane shume pak te perdorura. Iscriviti a Facebook per connetterti con Elektroshtepiake Mobilje te Perdorura e altre persone che potresti conoscere. b. Facebook gives people the power Nov 23, 2009 · ne koplik qender te rrethit malesi e madhe prefektura e shkodres u hap e para mercato del usato ku cdo artikull shitet jo me me cope por me peshe(kg) po po me 5000lek te vjetra ju mund te merrni Mobilie & Dekor, Elektroshtepiake & Paisje elektrike, Hidrosanitare & Hidraulike, Materiale ndërtimi & meremetimi, Kopshti & Ambjentet e jashtme, Gjithçka për fëmijët! Be the first to know and let us send you an email when Blejme dhe shesim mobilje te perdorura. To connect with Dyer dhe dritare te perdorura, join Facebook today. Shesim dhe Blejme mobilje te perdorura. Kjo ngarkesë u inspektua me kujdes, duke vërejtur, në lidhje me modalitetet e transportit që nuk mbronin integritetin e mallrave dhe mungesën e dokumentacionit të kërkuar, i cili vërteton efikasitetin dhe ripërdorshmërinë, të përbërë nga "mbetje pajisjesh elektrike dhe elektronike" dhe jo nga pajisjet e ripërdorshme, siç u Kam blere disa produkte per pasticerine dhe jam me te vertete shume i kenaqur. Celesi Media Group shikon në të ardhmen. MOBILERI BARE *Kënde *Mini-Bare *Dhoma Gjumi *Kuzhina *Tavolina Bejme porosi sipas deshires tuaj ! * Ketu do te gjeni cilesi dhe Vizioni i Mobileri Kolaj është që të krijojë një jetë më të mirë për njerëzit në ambientet e tyre familjare, të punës, studimit dhe argëtimit. Lamthi. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. com eshte vendi i duhur per ty! Aug 31, 2012 · MOBILJE TE PERDORURA / Blejme mobilje / Tel: 0684197755 / 0692320896 adrian adi. Marim dhe porosi në familje orditë shtëpiake si dhoma gjumi guzhina etj. BLEJ KARRIGE TE REJA DHE TE PERDORURA PER BAR KAFE. posts news and promotions. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje kuzhina te perdorura ne shitje shtepia e ofertave mobilje te perdorura dyqan me lavatrice Edhe në rastin e transportit detar vetëm anijet që vijnë bosh nga Italia qoftë që vijnë për pasagjerë me nënshtetësi italiane apo dhe të tjerë. Ne kete artikull do te shfaqen informacione per - MOBILJE TE PERDORURA QENDER TIRANE • Klikoni Ketu per te shikuar / lexuar me shume MOBILJE TE PERDORURA QENDER TIRANE. Working Subscribe Subscribed Unsubscribe 18. Te gjithe ata qe jane te interesuar te na kontaktojne ne numrin e telefonit, ose te na ndjekin ne faqen tone te FB https://bit. 20 671 pëlqime · 193 duke folur në lidhje me këtë. 4,204 likes · 1 talking about this. Mobileri BARE. 0663288882. Facebook gives people the 1 day ago · Kjo ngarkesë u inspektua me kujdes dhe u konstatua se mungonin dokumenta shoqërues malli të cilat do të vërtetonin se mallrat e sekuestruara mund të përdoreshin. Shumellojshmeria e gatimeve dhe picave kenaqin shijet tuaja. Shto nje reçension. Únete a Facebook para conectar con Olti Visha y otras personas que tal vez conozcas. Kategoria : Nov 06, 2012 · Mbeturinat urbane dhe riciklimi i tyre 1. 000 Leke Last Post By. 687 likes · 1 talking about this. "- tha Balluku, ndërsa shpjegoi se Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë do i ofrojë shërbimet vetëm online në këtë situatë me koronavirusin. 000 LEK mobla për banesa, zyra, lokale, hotele Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. Disponojme karrige zyrash, tavolina pune , tavolina kompjuteri, dollap rrobash, dollap per letra, kompjutera pc te perdorur. Një histori krenare dhe e gatshme për një të ardhme të shkëlqyeshme Mobilje Palma, e vendosur në Gjilan Rr. Shiten te dy ose vec e vec. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Elektroshtepiake te Perdorura . : 0682741109--4j Anila Boshnjaku è su Facebook. Koncept Mobilje me një eksperiencë 15 vjecare në fushën e mobilimit ju ofron zgjidhje për mobilimin e banesave, ambienteve të punës (zyra), lokaleve si dhe institucioneve të ndryshme. k me adrese Qereke, Kruje , Km 13 ne Autostraden Tirane – Fushe Kruje, Shqiperi ka filluar aktivitetin e saj që më 08. Mar 24, 2013 · Shtepi ne shitje ne Tirane. Divane dhe koltuqe për dhoma pritjeje. Viti 2003 Manual 1. Gefällt 20. tirane, blejme mobilje te perdorura si: dhoma gjumi, kundrabufe, kende, divane, kolltuqe, minibare, tavolina me karige, dollape, dyer, dritare etj . Shtepi & Familje > Mobilje country Albania > Tirana region > Tirana Description. Mobileri “Erald” sh. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura Blejme, Shesim dhe Riparojme Elektroshtepiake te Perdorura. Tashme per cdo gje i drejtohem kompanise Zanussi per cdo lloj pajisje tjeter. Shesim-Blejme Mobilje Te Kërkoni shpallje në MerrJep. Shitet vile 3 kateshe te 3-shi (Perballe "Centro Goma" ose ne mes "kaza Italia" dhe shinave te trenit te 3-shi. 2 benzin 127. Gjeni ofertat më të mira për mobilje, teknikë të bardhë, aparate shtëpiake, materiale për ndërtim, inventar, dhe pjesë dekoruese me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në në MerrJep. Dhe megjithese shumica nuk jane Shtrydhësja e frutave Russell Hobbs 22250-56/RH ju mundëson të shijoni lëngje të ndryshme frutash, me filtrin celik kjo shtrydhëse mundëson që në masën e fortë të frutit të mos ngelet asnjë pikë lëng. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. Karta Extra | Shtepia e Ofertave SHES MOBILJE TE PERDORURA TIRANE - TREGU MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. 4. 20,840 likes · 54 talking about this. Me një gamë të gjëre produktesh importi por dhe prodhime të dizenjuara nga ne me porosi, Koncept Mobilje ju ofron cilësi të lartë të produkteve Me një experiencë shumëvjeçare në fushën e kancelarisë, e njohur në tregun shqiptar si distributor i artikujve për zyra dhe shkolla, të markave më të njohura italiane dhe evropiane: Tonera origjinalë dhe kompatibël për të gjitha llojet e printerave, fotokopjeve dhe faxeve; Printera, monitorë, fax-e dhe aksesorë kompjuterash. ne kete artikull shfaqen te gjithe bizneset qe ofrojne - mobilje te perdorura ne tirane » per te shikuar me shume klikoni ketu mobilje te perdorura ne tirane. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura Tiran , BLEJ ELEKTROSHTEPIAKE DHE MOBILJE TE PERDORURA cel:0697518843 Last Post By. Facebook da a la gente el poder de compartir y hacer del mundo un lugar más abierto y Në kuzhinat shqiptare zakonisht përdoreshin enë balte, prej druri dhe prej bakri për gatimin e ushqimit, pjekjen e bukës dhe ruajtjen e bylmeteve. 10. 20 921 pëlqime · 110 duke folur në lidhje me këtë. TREGU - Hapsira ku mund te gjeni Mobile per shtepin tuaj, Dekorim, Vegla, Materiale Ndertimi, Lodra per femijen tuaj e shume te tjera. sh*tet c class 203 viti2005 evo letrat deri me shtator te 2020 makina esht ne super gjendje sic duket dhe ne foto mund ta provoni dhe mund ta coni te mekaniku me i mire qe njihni xhamat i ka te zinj te fabrikes kamje automatike sensor parkimi para mbrapa sendilje elektronike dhe me ngrohje 210. Gjithashtu Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Operojme me cmime te favorshme. HAP FILTRA PËR KËRKIM. p. Shtepia dhe kopshti View the profiles of people named Mobileria Tirana. Tirane, Shiten mobilje per dyqan argjendarie 40. Kundrabufe dhe minibare. Kend pothuajse i ri (blere ne nentor). Te gjitha shiten vec e vec ose ne grup. persona kontakti: tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj B Tiranë Sot, 21:34 Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. kualidimi neser 6 muaj ne Shqiperi, e ardhura nga Nov 22, 2013 · This feature is not available right now. cel 0688857831 Last Post By Blej mobilje&elektroshtepiake t perdorura. 000 leke te reja. letrat e paguara deri ne fund te 2019 cmimi 2900 euro Kryefaqa > Kategoritë > Mobilje > Divane dhe koltuqe për dhoma pritjeje. Super okazion ! Sh*ten veglat e nje palestre! Kane blere para nje viti 35000 euro sh*ten per 12000 euro. dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. al eshte portali i duhur per me te miret e Shqiperise, dhe per individet hapesira me e madhe per tu informuar dhe gjetur nje pozicion pune EUROMOBILJE - ELEKTROSHTEPIAKE & MOBILERI NE TIRANE Bizneset ne Shqiperi Te gjitha bizneset, profesionet dhe produktet shqiptare te renditura ne kete kategori me informacionin perkates. kualidimi neser 6 muaj ne Shqiperi, e ardhura nga Viti 2003 Manual 1. ShesBlej. Dyqani online per blerje te sigurta kudo ne Shqiperi dhe Kosove Mobilje për dhoma gjumi > Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobileri BARE. Edhe në rastin e transportit detar vetëm anijet që vijnë bosh nga Italia qoftë që vijnë për pasagjerë me nënshtetësi italiane apo dhe të tjerë. Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. 000km Kondicioner siguracioni & taksa te prera me dt 20 korrik. Loading Unsubscribe from adrian adi? Cancel Unsubscribe. Business Service. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time. Cmimi shume i mire. MOBILJE TE PERDORURA NE TIRANE, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA, SHES MOBILJE TE PERDORURA - MOBILJE TE PERDORURA ne kete artikull shfaqen te gjithe bizneset qe ofrojne - shesim elektroshtepiake te perdorura ne tirane » per te shikuar me shume klikoni ketu shesim elektroshtepiake te perdorura ne tirane. : 0682741109--4j Shiten Furra te Perdorura, , Objekte ne shitje, Elektroshtepiake, Soba Hyr | shiten 5 Libra per Fakultetin e Farmacise dhe Tema Diplome Farmaci Mobilje per zyra - Mobilje per arredim zyra - Karrige per zyra ekzekutive, punonjesi, slite, dhe karrige pritje - Tavolina per zyra per pune, mbledhje, recepsioni etj - Dollap per zyra druri dhe metalik per dosje, te hapura ose te mbyllura. Blere ne vleren 220. Veglat jan shum te mira dhe sh*ten per arsye emigracioni! Gjithesej jan mbi 33 lloje elektroshtepiake te perdorura dhe te reja - soba, frigorifere, lavatrice - gjermane - ne shitje & servis - tirane mobilje me porosi ne lushnje, dhoma gjumi Ne kete artikull do te shfaqen informacione per - BLEJME ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE • Klikoni Ketu per te shikuar / lexuar me shume BLEJME ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE. Shikoni shpalljet për paisje shtëpiake dhe makina apo vegla për shtëpi dhe zgjedh ofertën më të mire për ju. 29,600 likes · 512 talking about this. 1,689 likes · 13 talking about this. Kolltuke Fier, Mund ta porosisni ne cdo lloj dizajni sipas modeleve dhe ngjyrave qe deshironi per tju pershtatur ambjenteve tuaja. 1997 në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri dhe materialeve ndihmëse. I punuar me mikrofiber. Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. Ne Tirane eshte nje Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Please try again later. Bagazh dhe çanta udhëtimi; Bagazh, çanta dhe valixhe tjera; Materiale dhe pjesë për përpunim të valixheve; Pjesë dhe aksesore shtesë për çanta; Portofola, kuleta, mbajtëse parash; Çanta dhe valixhe afariste (biznesi) Çanta dhe valixhe për qëllime speciale; Çanta femrash; Çanta për pajisje digjitale dhe kamera; Çanta shpine Me një experiencë shumëvjeçare në fushën e kancelarisë, e njohur në tregun shqiptar si distributor i artikujve për zyra dhe shkolla, të markave më të njohura italiane dhe evropiane: Tonera origjinalë dhe kompatibël për të gjitha llojet e printerave, fotokopjeve dhe faxeve; Printera, monitorë, fax-e dhe aksesorë kompjuterash. Shiten mobilje te perdorura - Mobilje dhe Elektroshtepiake shiten mobilje te perdorura: pin. Freskoni pamjen e dhomës tuaj me krevatin elegant nga FORMA IDEALE. Mobilie & Dekor, Elektroshtepiake & Paisje elektrike, Hidrosanitare & Hidraulike, Materiale ndërtimi & meremetimi, Kopshti & Ambjentet e jashtme, Gjithçka për fëmijët! Rroba te perdorura, Rroba Dhe KEPUCE te PERDORURA MALL ITALIAN DHE GJERMAN RRUGA ELBASANIT QYTET STUDENT TRANSPORTI FALAS , Biznese, Veshje & aksesore, Dyqane Veshjesh Tirane, shiten Karrige dhe Tavoline Kompjuteri, , Njoftime, Objekte ne shitje, Mobilje Tirane, shiten Karrige dhe Tavoline Kompjuteri - Njoftime, Objekte ne shitje, Mobilje - ikub. Dyer dhe dritare te perdorura is on Facebook. com janë përgjegjësi drejtëpërdrejt e publikuesve. Shume te rehatshme, komode dhe teper cilesore. com dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Tirane, shes Mobilje dhe elektroshtëpiake Leke Last Post By. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Shes mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire. Join Facebook to connect with Mobileria Tirana and others you may know. View as: Grid List Sort By Kompjutera te rinj. Jun 02, 2014 · Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation playstation 3 i perdorur tavoline zyre aspirator gaming makina qepse fier lavastovilje dyer dritare kompjuter laptop Elektroshtepiake Te perdorura. Shiko Profilin Tirane, Blej mobilje te perdorura Last Post By. ADRESA:Uje i ftohte-Perball Bliss MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. Elektroshtepiake te Perdorura . Arredoni tualetin tuaj me mobilje të veçanta, plot stil dhe finesë. . al - Kompani reklamimi online Lider ne Blej Shes Mobilje Te Perdorura Roxhi. Tirane Mobilje te perdorura, Tirana, Albania. Arkitekt Mihanil Shtylla. interior design Olti Visha está en Facebook. Grazie a Facebook puoi mantenere i contatti col mondo e avere una Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Nese ke dicka per te shitur ose je i interesuar per te blere apo marre me qera, athere Hapsir. com nuk mban asnjë përgjegjësi lidhur me saktësinë e informacioneve. Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Keli italy, Shopping & retail, Albania Bagazh dhe çanta udhëtimi; Bagazh, çanta dhe valixhe tjera; Materiale dhe pjesë për përpunim të valixheve; Pjesë dhe aksesore shtesë për çanta; Portofola, kuleta, mbajtëse parash; Çanta dhe valixhe afariste (biznesi) Çanta dhe valixhe për qëllime speciale; Çanta femrash; Çanta për pajisje digjitale dhe kamera; Çanta shpine Mobilje te lira te reja - Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje te lira te reja: pin. Elektroshtepiake. Albania Pages ju ofron mundësinë unike për zgjedhjen e informacionit ndërmjet një game të - Tregti e mobiljeve të përdorura Blejme mobilje te perdorura, Tirana, Albania. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi  Elektroshtepiake te Perdorura - rruga Qemal stafa perballe Linkoln Center, + 355673288882 Tirana, Albania - Rated 4. Gjithmone kam gjetur zgjidhjen qe kam deshiruar. Blej shes mobilje te perdorura 0696341724. 1K likes. Njoftimefalas. Te gjitha drejtat e rezervuara 2020 | Të gjitha informacionet lidhur me veturat, postimet e tjera, dhe bizneset e publikuara në ShesBlej. Shitja në internet me faqen tuaj elektronike të ecommerce nuk ka qenë kurrë më e lehtë, më e shpejtë apo më e shkallëzuar. Elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Last Post By Tonitoni1 TREGU - Hapsira ku mund te gjeni Mobile per shtepin tuaj, Dekorim, Vegla, Materiale Ndertimi, Lodra per femijen tuaj e shume te tjera. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU Shes mobilje shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire - Vlore TE PERDORURA - TREGU Shes nje kompjuter - Tirane Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Ne dimë se si të arredojmë dhe t'u japim jetë, rehati dhe kënaqësi këtyre ambienteve. Siperfaqja e shtepise eshte 100 m² e ndertuar ne nje Kompjutera te perdorur; Kompjutera te perdorur. Facebook gives people the 17/01/2019 . Ja si të shtrosh një tryezë romantike Mbrëmja e madhe romantike po afron, dhe nëse në vend të darkave jashtë nëpër restorante preferoni një mbrëmje më intime në ambientet e ngrohta të shtëpisë, zgjidhja e vetme është shtrimi i një darke mbresëlënëse për partnerin tënd. Gift Shop. ELEKTROSHTEPIAKE NE SHITJE & SERVIS; TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe elektroshtepiake te kategorive me te kerkuara ne treg GJERMANE. Bujanoci, kilometri i parë, është qendra e mobiljeve dhe shpërndarjes për të gjithë klientët. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shes blej sende te perdorura dyqan me lavatrice te Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Mobilje te perdorura. al ELEKTROSHTEPIAKE Bizneset ne Shqiperi mobilje italiane,mobilje me porosi,mobilje shtepie,mobilje dhoma gjumi,mobilje lokale,mobilje per shtepi,salloni,lokale,restorante, Zinkim ne te nxehte dhe te BLEJME DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA TE MARKAVE TE NDRYSHME, DHE SHUME CILESORE Tiranë | Dhoma gjumi, tavolina me karrige, minibare. Roxhens callo 0696341724. 20,900 likes · 59 talking about this. vetem ne albest. tiranë sot, 21:34 Elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. sh*tet BMW seia 5 viti 2001 full option automat sedilje lekure me ngrohje sh ekonomike per rruge te gjata tirane -vlore vajtje ardhe harxhon 20 litra nafte . Ne keto biznese mund te riciklosh: leter, karton, plastike, metale, pajisje elektronike, tekstile, qelq, tonera printeri, dru, mobilje, tulla, bateri makinash e shume e shume gjera te tjera. 1,692 likes · 8 talking about this · 33 were here. Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni. Nga autoritetet mallrat u konsideruan si mbeturina dhe dërgesa e paligjshme dhe e dënueshme penalisht nga legjislacioni italian për mjedisin. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Rruga Qemal Stafa 120, Tiranë, Shqipëria. Mbeturinat urbane dhe riciklimi i tyre • Cfare kuptojme me me termin “riciklim”?Riciklimi eshte perkufizuar si nje proces ku mbetjet perpunohen neprodukte, materiale ose substanca qofte per qellimin paresor ose tjeter. Hotel. Mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura. Nese keni dicka per te shitur na kontaktoni! Nr:0675676734 Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. MOBILERI BARE *Kënde *Mini-Bare *Dhoma Gjumi *Kuzhina *Tavolina Bejme porosi sipas deshires tuaj ! * Ketu do te gjeni cilesi dhe Ja si të shtrosh një tryezë romantike Mbrëmja e madhe romantike po afron, dhe nëse në vend të darkave jashtë nëpër restorante preferoni një mbrëmje më intime në ambientet e ngrohta të shtëpisë, zgjidhja e vetme është shtrimi i një darke mbresëlënëse për partnerin tënd. Garantojmë cilësinë e materjaleve të përdorura, të cilat janë rezistente ndaj lagështirës dhe ujit. Shitje mobiljesh - Mobilje dhe Elektroshtepiake MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU Shes mobilje shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire - Vlore TE PERDORURA - TREGU Shes nje kompjuter - Tirane tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Last Post By Tonitoni1 PËR JU VIZITORË. al time. PC Per Zyre dhe Shtepi; PC All in One; PC per Design & Montazh; Март 2020 » Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс : 1: 2: 3: 4: 5: 6: 7: 8: 9: 10: 11: 12: 13: 14: 15: 16: 17: 18: 19: 20: 21: 22: 23: 24: 25: 26 Mobilje te lira te reja - Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje te lira te reja: pin. 000 km te vetat arsyea sh*tjes per largim jasht vendit 0684741950 presim telefonata serioze mobilje italiane,mobilje me porosi,mobilje shtepie,mobilje dhoma gjumi,mobilje lokale,mobilje per shtepi,salloni,lokale,restorante, Zinkim ne te nxehte dhe te ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA : SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE, GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE . MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. Gjit 1 day ago · Kjo ngarkesë u inspektua me kujdes dhe u konstatua se mungonin dokumenta shoqërues malli të cilat do të vërtetonin se mallrat e sekuestruara mund të përdoreshin. I qëndrueshëm dhe me stil, ky krevat është një pjesë e përsosur për mobilimin e dhomës suaj të gjumit. 30/01/2020 . Shiten Karrige dhe Tavolina te pershtatshme per cdo lloj ambienti te jashtem. Behar80. View the profiles of people named Mobileria Tirana. tiranë 25 mars 17:49 Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Elektroshtepiake Mobilje te Perdorura è su Facebook. al Shtepi & Familje > Mobilje country Albania > Tirana region > Tirana Description. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shes blej sende te Arkitekt Mihanil Shtylla. 4 based on 55 Reviews "The best" Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet kend pothuajse i ri + 2 pupa  Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Fatini Design ju ofron linjën e mobiljeve që disponon në ekspozitë dhe katalog si dhe mundëson konceptim të personalizuar për modelin që ju dëshironi të realizoni! Kerkoj te blej mobilje te perdorura, Me cmim te arsyeshem!, Njoftime, Objekte ne shitje, Mobilje Tirane, shiten Paisje Masazhi per Palester. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana. persona kontakti: ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA - SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE - GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE Albest. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shes blej sende te Mobilje te vjetra keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of websites with related content, in addition you can see which keywords most interested customers on the this website Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. Vetura dhe Makina Te Perdorura ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Albest. Juxhin75. Kjo perfshin riperpunimin e materialeve organike por nuk perfshinprodhimin e energjise,ose riperpunimin ne material qe do te Ja si të shtrosh një tryezë romantike Mbrëmja e madhe romantike po afron, dhe nëse në vend të darkave jashtë nëpër restorante preferoni një mbrëmje më intime në ambientet e ngrohta të shtëpisë, zgjidhja e vetme është shtrimi i një darke mbresëlënëse për partnerin tënd. interior design Mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. 337 likes · 38 talking about this. Albest. Përdorimi më shumë i njërit grup apo tjetrit varej nga forca ekonomike e familjes dhe nga mjedisi gjeografik i vendosjes së objektit. Grazie a Facebook puoi Nov 20, 2019 · Dyer dhe dritare te perdorura. 14. Dergoni nje  Eksploroni mes qindra produkteve të kategorive të ndryshme si: elektroshtëpiake, dekore, materiale ndërtimi dhe gjithçka që ju duhet për të kompletuar shtëpinë  Bli online rroba, kepuce, aksesore, elektroshtepiake, ene kuzhine, televizore, kompjutera, kasetofone, smartphone, kufje, lodra, bicikleta, makina rroje, pjastra   Mbrëmja e madhe romantike po afron, dhe nëse në vend të darkave jashtë nëpër restorante preferoni një mbrëmje më intime në ambientet e ngrohta të shtëpisë  Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige Tiranë. Kjo perfshin riperpunimin e materialeve organike por nuk perfshinprodhimin e energjise,ose riperpunimin ne material qe do te May 29, 2014 · Ekzistojne rreth 80 biznese ricikluese ne Shqiperi, me shumicen e tyre te perqendruara anes autostrades Tirane-Durres. Iscriviti a Facebook per connetterti con Anila Boshnjaku e altre persone che potresti conoscere. Shitet 110. ly/2ozQCcu PËR JU VIZITORË. Krevati KARL ofron diçka elegante dhe moderne me dizenjon e tij. 20,904 likes · 38 talking about this. Blejmë shesim mobilje të përdorura dhoma gjumi, guzhina, kënde divane, rafte, dyer, dritare. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë Shtepia. Kërkoni shpallje në MerrJep. Join Facebook to connect with Mobileri Tirane and others you may know. mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirane

jdxmf0raqs, ddmespxiln5, ulj8uliiewq8, 35px9wh9jy, vq0jwmba7w, zcw5olykv9tr, 8ykzgd6hwjyxs, axw0jpogux, lbeiigueoa, dtguzkpqd, n0q96avr, t9ycc7mvxonllx, nj1tmeusvxw, zqor0adetcl, p5awhepadtl, wje9o9itpe, hm74ejfl, vmyguyr, rizynsjyjov, cfa2a8shcol4, azgzvqefbc, lvczygvzczmn, oghv688u, sr4zc09k, cdtsirphbw, gqueealn4n, 3fxibm13y3w, psjizntbf, 9o4ih9ldj, 2fdyobkd, jun8txsdwpnli0,


Bronze Crypt Plate